دپارتمان ها

سرلوحه ما تأمین و ارائه محصولاتی با کیفیت، جهت ارتقای سلامت جسمی و روحی همه مصرف‌کنندگان است.

بخش تحقیق و توسعه

بخش تحقیق و توسعه شرکت فارانیک دارو با در نظر گرفتن سیر تغییرات در بروز بیماری ها که بخشی از آن ناشی از تغییر در سبک زندگی انسان است، سعی در پیش بینی نیازهای آتی بازار دارویی داشته و متناسب با آن در راستای وارد کردن مولکول های نوین در فهرست رسمی داروئی و متعاقب آن فرمولاسیون، مستند سازی و ساخت اقدام می نماید. این بخش از شرکت فارانیک دارو ضامن پیشرو بودن شرکت در بازار دارویی می باشد. در کنار این اقدامات و پس از دریافت بازخورد از بخش فروش شرکت و جهت تامین نیازهای امروز و فوری بازار دارویی، اقدام به فرمولاسیون و مستند سازی مطابق ضوابط سازمان غذا و دارو می نماید.

بخش کنترل کیفیت

بخش آزمایشگاه های شرکت فارانیک دارو با نظارت دقیق و دائمی بر همه فرآیند های ساخت و با بهره گیری از کارشناسان زبده و تجهیزات مناسب، تلاش دارند تا کیفیت فرآورده ساخته شده در بهترین شکل تامین گردد. این بخش شامل آزمایشگاه حین ساخت (IPQC)، آزمایشگاه میکروبیولوژی، فیزیکو شیمیایی، دستگاهی و بخش کالیبراسیون می‌باشد.

بخش تضمین کیفیت

اعتبار بخشی به کیفیت کارکرد بخش های گوناگون شرکت از طریق تدوین، نظارت و گردآوری مستندات بر عهده این بخش می باشد. کلیه فعالیت های کیفی که در برگیرنده فرآیندهای ساخت داروست از مرحله دریافت و کنترل مواد آغازین و تا اتمام محصول نهایی در این واحد مستند و نگهداری می شود تا در مصرف کننده این اطمینان حاصل شود که دارو از کیفیت لازم برخوردار است.

بخش تولید

بخش های تولید شرکت فارانیک دارو شامل ساخت سافت ژل، قرص، کپسول، بسته بندی قوطی و بلیستر می باشد. فضاهای کلین رومی با رعایت استاندارد های GMP ساخته شده و کارکنان این بخش، آموزش دیده و تحت نظارت شدید جهت رعایت اصول کیفی می‌باشند.

بخش تاسیسات

تاسیسات وظیفه تامین نیازهای کلیه بخش های کارخانه بر عهده دارد. این بخش شامل تصفیه خانه، موتور خانه، پمپ خانه، آبساز داروئی، اتاق های برق، سرور روم، هواسازهای هایژنیک، کمپرسورهای هوای داروئی، چیلر ها و …. می باشد. کارکنان این بخش با مراقبت‌ها و سرویس های روزانه با حساسیت بالا از بروز هرگونه اشکال در کار که منجر به کاهش کیفیت فضاهای کلین رومی میگردد جلو گیری می نمایند.